Drop Menu

PostHeaderIcon Majówka 2016

Drodzy majówkowicze J

Już za chwileczkę, już za momencik kolejna zb(i)orowa majówka będzie się kręcić. Tegoroczna paradoksalnie odbędzie się w kwietniu J, tzn. pod koniec kwietnia – konkretnie 30 kwietnia (sobota) o godz. 9:30. Co by nie było zbyt przewidywalnie i tym razem miejsce naszego wspólnego zachwycania się Bożym dziełem będzie nowe – Brzostkowisko. Dużo by mówić o tym miejscu oraz otaczającym go terenie: liczne wąwozy, skarpy pionowe, w pobliżu przepływa rzeka Pasłęka, a wszystko to niedaleko Rezerwatu Przyrody Natura 2000 - w samym sercu lasu liściastego.

Ta ostatnia rzecz powoduje, że dojazd na to miejsce jest nieco wymagające. Stąd zamieszczamy mapę wraz ze zdjęciami i współrzędnymi GPS (N540 13' 40'' ; E190 54' 30.4'') dla tych, którzy chcą przygód i jak survivalowycy samodzielnie dotrzeć na miejsce lub… się spóźnią J Pozostałym proponujemy rozwiązanie z pilotem. O godz. 9.00 w Wilczętach z parkingu koło skrzyżowania (zdjęcie) br. Włodek pokieruje kolumnę do celu tegorocznej majówki.

Ważne!
Ponieważ w tym roku zima była łagodna, sanepid ostrzega przed plagą kleszczy (szczególnie w naszym województwie). Przypominamy o odpowiednim ubiorze: bluzy z długim rękawem, długie spodnie, zakryte buty i nakrycie głowy. Warto dodatkowo zaopatrzyć się w odpowiedni preparat do odstraszania kleszczy (pajęczaków).

 

ZAPRASZAMY J

    Wilczęta/parking/godz. 9.00                   Pakosze                           Dębiny/Ławki                       Zjazd na Brzostkowisko
 

 

PostHeaderIcon Majówka 2015 - Nadbrzeże

Zapraszamy wszystkich na tegoroczną majówkę. W tym roku odpoczywać będziemy w nowym miejscu.
Poniżej znajduje się mapa z dojazdem oraz kilka dodatkowych informacji.

Do zobaczenia!

Info:
   Adres: Stanica Wodna Nadbrzeże, Obręb Suchacz Gmina Tolkmicko
   Dojazd drogą lądową: Droga Wojewódzka DW503, zjazd przy niebieskim krzyżu oznaczony dwoma drewnianymi tablicami "Stanica Wodna w Nadbrzeżu".

Na tym miejscu mamy jeszcze prośby:
1. Przede wszystkim, jak co roku: MODLITWA O DOBRĄ POGODĘ, CZYLI: SŁONECZNĄ, CIEPŁĄ I BEZWIETRZNĄ.
2. Z racji zmian: POINFORMOWAĆ ZNAJOMYCH O ZMIANIE DOTYCHCZASOWEGO MIEJSCA.

 

PostHeaderIcon Życzenia Świąteczne

 

PostHeaderIcon Gość niedzielny :)

Mamy przyjemność zaprosić w najbliższą niedzielę na dwa wydarzenia:

1. Na naszym cotygodniowym nabożeństwie refleksją podzieli się nasz Gość;

2. Po spotkaniu będzie możliwość wysłuchania Gościa ponownie, ale tym razem w formie śpiewającej! Koncert zacznie się około godziny 12:30.


Na obydwa wydarzenia wstęp wolny i serdecznie zapraszamy!

 

 

PostHeaderIcon Majówka 2014

Ważna informacja dla wszystkich, którzy w dniu jutrzejszym (1 maja) zamierzają spotkać się o 9. 30 w Kadynach pod Dębem Bażyńskiego: ZE WZGLĘDU NA REMONT DROGI DOJAZD DO MIEJSCA SPOTKANIA MOŻLIWY TYLKO OD STRONY POGRODZIA. Za utrudnienia - w imieniu drogowców - przepraszają organizatorzy majówki: -)

 

PostHeaderIcon Wielki Tydzień 2014

 

PostHeaderIcon Wakacyjny koncert

Zapraszamy :)

 

<< Start < Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nastepne > Koniec >>

Strona 1 of 25